GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Parti kina 8459304
nr 845 9304
Parti kina
diverse
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 september 2013
kl 20:35:05
100 kr
200 kr
350 kr
200 kr
300 kr
400 kr